Forum > Propozycje

Filmy Dragon Balla

(1/2) > >>

halpik:
Witam fanów ;)
Po pierwsze przepraszam za nieodpowiedni dział, ale mając do wyboru "Błędy" i "Propozycje" widać, że wybrałem to drugie. :D

Jestem kolekcjonerem czegokolwiek co jest związane z Dragon Ball. Wiadomo, że lubimy posiadać takie rzeczy w jak najlepszej jakości. Tyczy się to również filmów itp. Dlatego wychodzę do Was z zapytaniem czy mógłby ktoś udostępnić mi wybrane filmy specjalne w najlepszej możliwej jakości jaką Grupa Mirai stworzyła? W załączniku w czerwoną ramkę objąłem te filmy, które mnie interesują.

[spoiler][/spoiler]
Pytam z tego względu, że z torrentów już nie pobiorę tego co mnie interesuje, ponieważ nikt nie seeduje. Od kilku dni próbuję pobrać starsze filmy i niestety nic nie ruszyło.

Jeżeli film zajmuje 3GB, to można podzielić go na 6 partów po 500MB i wrzucić na jakiś hosting.
[Nie czytałem regulaminu, więc z góry zakładam, że nie będę reklamował jakiś stron]

Pozdrawiam serdecznie, halpik ;)

Yasiek:
Cześć,
jeśli chodzi o filmy Full HD to są one cały czas seedowane. Polecam sprawdzić ustawienia klienta torrenta (polecam qBittorent dla windowsa) lub ustawienia firewalla/routera.

Oczywiście może ktoś inny pokusi się o reupload tego na inny hosting.

Halagor:
postaram się poseedować jak tylko będę mógł  ;)

halpik:
Pobrane, dziękuję za wszystko.
Chłopaki za waszą zgodną mógłbym udostępnić te filmy na innym hostingu? Lepiej się z niego pobiera niż z torrentów itp. Jeżeli zgodzicie się, to podam stronę. :) Chcę pokazać Waszą ciężką pracę jak największej ilości osób. ;)

Jak odmówicie, to zachowam filmy dla siebie na dysku. :)

Shounen:
Możesz, ale wstaw tutaj w temacie (linki będą widoczne po zalogowaniu), a nie np. w komentarzach na stronie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej