Forum > Propozycje

Menu dvd

<< < (2/5) > >>

KusariGama:
Co do odcinków z polskim lektorem to właśnie miałem namyśli odcinki zrobione przez ciebie :)
Pokombinuje z tym menu. Jak coś zrobię to wstawię próbkę.
Co do okładek to sam robię, lecz na wzór tych amerykańskich.

Indiger:
Mi również bardzo mi się podobają te amerykańskie! Jakbyś był tak miły i w razie czego podzielił się projektem byłbym bardzo wdzięczny.
Sam myślałem nad wydaniem okładek w wersji z oryginalnego Dragon Boxa, ale są strasznie ubogie i trochę odchodzę od tego pomysłu.
Jakiś człowiek stworzył wersję na pudełka DVD zarówno do zwykłego db jak i zetki ale trzeba zapłacić :/

KusariGama:
Oczywiście, że bym się podzielił okładkami :) Właśnie oglądałem okładki tego samego autora i dlatego postanowiłem na ich wzór zrobić swoją wersję. Brakuje mi opisów poszczególnych boxów. Jeśli czujesz się na mocy, możesz mi pomóc je zrobić :)

SeBoLeX:
Jeśli to kogoś zainteresuje, to właśnie wrzucam 610 okładek w wysokiej rozdzielczości z DB/DBZ/DBGT/KAI/Filmy w różnych wydaniach, łącznie prawie 2 GB. Jak się zuploaduje na MEGA to podrzucę linka.

LINK: You are not allowed to view links. Register or Login

Indiger:
Okładki te mają jednolitą kolorystykę dlatego łatwo będzie je można edytować i w pełni spolszczyć. Zostaw do siebie jakiś kontakt, albo napisz PW, to coś razem wypracujemy. A i dzięki Sebolex za te okładki pobrałem i przeglądam sobie, może znajdzie się jakiś ciekawy motyw :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej