Forum > Propozycje

Czy zrobicie napisy do Dragon Ball GT?

<< < (2/7) > >>

BH Daimaouji:
Przeprasza za nekropost ale....czy Pan będzie tłumaczona na Chlebusia/Chlebka, złe smoki na ... gwiezdny smok itp.

kinichi:
Imion Saiyan nie tłumaczymy. Proszę obejrzeć DBS, Pan pozostała Pan.
A smoki... moja propozycja - może jak Smocze Kule? Była czterogwiazdkowa, to może Czterogwiazdkowy Smok? :D

BH Daimaouji:
You are not allowed to view links. Register or LoginImion Saiyan nie tłumaczymy. Proszę obejrzeć DBS, Pan pozostała Pan.
A smoki... moja propozycja - może jak Smocze Kule? Była czterogwiezdna, to może Czterogwiezdny Smok? :D

--- Koniec cytatu ---

1.:( to nici z tłumaczenia "san" na pan/pani, ciekawe jak dacie odcinek 3 więc gdzie Trunks "każe" o sobie mówić "Pan Trunks"
2.Oto mi chodziło, np. Si Xing Long na 4 gwiezdny smok

kinichi:
Zamiast zadawać pytania najpierw przejrzyj nasze napisy. Zostawiamy "pan" tam, gdzie to potrzebne. Pani Pan lub panna Pan też nie będzie nas razić, jeśli będzie taka konieczność.

PS. Jednak czterogwiazdkowy, jeśli już.

BH Daimaouji:
You are not allowed to view links. Register or LoginZamiast zadawać pytania najpierw przejrzyj nasze napisy. Zostawiamy "pan" tam, gdzie to potrzebne.
--- Koniec cytatu ---

1."potrzebne" ta -_-'
2.Nawet Puar nie nazywa swojego pana "panem/lordem" ale rozumiem że chodzi wam o spolszczenie szacunków do postaci

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej