Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Błędy / Odp: Problem z pobraniem odcinków Dragon Ball
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DragonBallnieDZIAŁAehhh dnia 22 Października 2024, 18:16:38 »
Nie umiem....

Kleszcze są w lesie...

Do 47 odcinka pobrałem i kicha...

Cenzura dosięga nawet Goku i jego przyjaciół w 21 wieku?
2
Propozycje / Odp: Update kodeka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez yoda97 dnia 19 Października 2024, 19:51:16 »
ok ma to sens choć szkoda bo HEVC jednak sporo zmniejsza rozmiar plików, nawet dla was była by to pewnie zaleta pod kątem archiwizacji materiału. Jednocześnie to ciekawe bo sam chyba jeszcze nigdy nie miałem problemu z odtwarzaniem HEVC (inna sprawa to edycja tego).
3
Błędy / Odp: Problem z pobraniem odcinków Dragon Ball
« Ostatnia wiadomość wysłana przez chrobi14 dnia 19 Października 2024, 08:46:47 »
Dziękuję za informację. A orientuje się może ktoś jaka ilość odcinków Dragon Ball jest dodawana na platformie CANAL+ w każdy czwartek?
4
Błędy / Odp: Problem z pobraniem odcinków Dragon Ball
« Ostatnia wiadomość wysłana przez GucekDB dnia 18 Października 2024, 23:44:47 »
Witam cię bardzo serdecznie użytkowniku chrobi14,
Jestem w stanie potwierdzić, że także mam problem z brakiem możliwości pobrania odcinków Dragon Ball. Nie posiadam linków do pobrania, i także wyświetlają mi się jedynie tytuły. Jednakże rozwiązałem ten mankament bardzo szybko - skierowałem swoje gałki oczne odrobinę wyżej, dzięki czemu mój problem uległ procesowi rozwiązania. Mam nadzieję, że pomogłem 👍.
Pozdrawiam serdecznie.
5
Błędy / Problem z pobraniem odcinków Dragon Ball
« Ostatnia wiadomość wysłana przez chrobi14 dnia 18 Października 2024, 21:22:29 »
Witam wszystkich,
czy ktoś jeszcze ma taki problem, że nie ma możliwości pobrania żadnego odcinka Dragon Ball, bowiem nie wyświetlają się linki do pobrania, a jedynie nazwy odcinków.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
6
Propozycje / Odp: Update kodeka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Shounen dnia 16 Października 2024, 18:38:55 »
Myśleliśmy, ale z tym kodekiem jest więcej wad niż zalet.

Jeden film mamy lub mieliśmy inaczej niż resztę, czyli w 10bit, i to wystarczyło, żeby ludzie zgłaszali, że im nie działa, a hevc ma jeszcze mniejsze wsparcie.
7
Propozycje / dragon ball 1986-1989
« Ostatnia wiadomość wysłana przez saraphin dnia 15 Października 2024, 19:24:10 »
Witam, czy ktoś wie gdzie znajdę teraz pierwsza serie DB najlepiej wersja japońska z pl napisami? przez canal + wszystkie odcinki zostały usuniete chyba zewsząd  >:( . Może być torrent lub inne źródło. Z góry dzieki.
8
Propozycje / Update kodeka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez yoda97 dnia 15 Października 2024, 14:59:28 »
Na wstępie chciałem wam bardzo podziękować za masę waszej pracy jaką wkładacie by umożliwić zapoznanie się z naszym ulubionym anime w tym kraju zapomnianym przez twórców. Mam jedną sugestię. Bardzo cieszy oko fakt, że rośnie rozdzielczość dostępnych materiałów, ale wiąże się to też ze wzrostem rozmiaru plików. Nie myśleliście, żeby zacząć wykorzystywać H265(HEVC) zamiast H264? Większość urządzeń już go ogarnia, a to magiczne cudo pozwala sporo zmniejszyć pliki wideo bez utraty jakości. Jeszcze raz dzięki za waszą pracę.
9
Propozycje / Odp: Dragon Ball z lektorem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kinichi dnia 04 Października 2024, 01:16:51 »
kurde już mają Daimę, pozazdrościć
10
Propozycje / Odp: Dragon Ball z lektorem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez przemus dnia 01 Października 2024, 11:44:51 »
db1080.pl

Dragon ball (Lektor PL + napisy)
Dragon ball Z (Lektor PL + napisy)
Dragon ball KAI (Lektor PL + napisy)
Dragon ball GT (Lektor PL + napisy)
Dragon ball Super (Lektor PL + napisy)
Dragon ball Daima (Lektor PL + napisy)
Strony: [1] 2 3 ... 10