Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - mastermind1601

Strony: [1]
1
Propozycje / Odp: Cześć, przedstawiam się, jestem mastermind1601
« dnia: 07 Czerwiec 2020, 21:02:19 »
BH Daimaouji bardzo dziękuję za pozdrowienie !!! Cieszę się również, że znalazłem to miejsce !!!

2
Dziękujemy za cierpliwość Shounen, Pobierz pliki audio japońskiej transmisji, z którą zsynchronizował zespół Mirolo w Dragon Box.
Wstawiłem plik z odcinka 1 DBZ z Mirai, a prawda brzmi fantastycznie i jest bardzo dobrze zsynchronizowana.

Zostawiam ci link na wypadek, gdybyś nie usłyszał różnicy między obydwoma audio, to twoje wideo grupy mirai z obydwoma audio (dźwięk smoka z twojego pliku i japoński dźwięk zsynchronizowany przez Team Mirolo dla Dragon Box).

You are not allowed to view links. Register or Login

Jaką świetną jakość, czy to prawda, że te audio zostały wyodrębnione z nagrań VHS wykonanych przez ludzi podczas pierwszych audycji?

3
Cześć Shounen, dziękuję, że mi odpowiedziałeś, prawda to doskonała robota, taka jakość wyodrębniona z DVD, gratuluję ci.
Teraz zamierzam zadać 2 pytania, trochę bardziej techniczne, zauważyłem w pobranych plikach, że niektórzy mówią [V2], a inni nie.
Dlaczego tak jest Czy pochodzą z różnych źródeł? lub jaki jest powód?
Drugie pytanie dotyczy różnicy kolorów, którą zauważam w plikach, w podglądzie, który pokazuje, a jeśli odtwarzam wideo, widzę tę niewielką różnicę w odcieniu kolorów. Dlaczego tak jest (Zamierzam przesłać zdjęcia) Czy to możliwe, że otwarcie serii się zmienia i jest w innym tonie? Proszę, nie zrozum mnie źle, to nie jest krytyka, jestem zafascynowany twoją pracą, staram się tylko zrozumieć.

4
Propozycje / Cześć, przedstawiam się, jestem mastermind1601
« dnia: 10 Maj 2020, 04:07:23 »
Cześć, jestem mastermind1601, chciałem was wszystkich pozdrowić, jestem z Argentyny, przepraszam, że nie znam polskiego, używam tłumaczenia google do pisania, mam nadzieję, że rozumiecie, o co próbuję zapytać.
Przede wszystkim gratuluję, kocham całą waszą pracę, pobieram prawie większość, zarówno dla Mega, jak i dla torrenta, bardzo dziękuję !!!!! są świetne.
Opowiem ci trochę o mnie, żebyś wiedział, z kim rozmawiasz i dlaczego tu jestem; Nie jestem już dzieckiem ani nastolatkiem, jestem 43-letnią osobą, która chciała zapamiętać Dragon Ball Z, gdy miałam 14 lat i po raz pierwszy zobaczyłam, że tęsknota sprawiła, że ​​zacząłem szukać wszystkiego o Dragon Ball w Internecie. Pobrałem wszystko (tak mi się wydaje), więc zacząłem zauważać inną jakość obrazu niż to, co pobrałem. Zacząłem coś o nim czytać, więc odkryłem, że istnieją wersje, które przycinają obraz, tworząc 16: 9 lub w spróbuj nadać mu lepszą jakość.
Tak więc, czytając, powiedziałem sobie: muszę zobaczyć smoczą kulę, najbliższą oryginałowi możliwą, to znaczy cały obraz, kolory najbardziej podobne do oryginałów, to (jeśli się nie mylę) uważam, że najlepsze wydanie Dragon Ball Z (w tym Dragon Ball, Z i GT) to TOEI japoński Dragon Box DVD lub Funimation japoński Dragon Box DVD (myślę, że się nie mylę, popraw mnie, jeśli się mylę).
Następnie pobierz DVD japoński Dragon Box (640x480), dopóki cię nie odkryję; Moje pierwsze pytanie brzmi: czy wersja 720x540 została wypakowana z DVD? Nie znalazłem innej podobnej jakości w Internecie. to dla mnie nieznane.
Moje drugie pytanie brzmi: przeczytałem również o dźwięku i odkryłem, że oryginalne taśmy audio zostały wyrzucone, i to jest powód, dla którego japoński dźwięk jest tak źle słyszany, ale przeczytałem również, że zestawili nagrania VHS i jakość dźwięku jest znacznie lepsza; oto moje pytanie: czy myślałeś o dołączeniu do japońskiego obrazu DVD Dragon Box (720x540) + JAPANESE BROADCAST AUDIO?
to byłoby wzniosłe.
I wreszcie: wiem, że nie są bardzo zadowoleni z jakości Bluray, myślę, że zrozumiałem, że najlepsza wersja to ta, która ma tylko 39 odcinków, a później została anulowana. moje ostatnie pytanie brzmi: ostatnia wersja 30. rocznicy Dragon Ball, w czym tkwi problem? Czy obraz jest przycięty lub nasycony? Byłbym wdzięczny za to wyjaśnienie.
Na razie żegnam się, mam nadzieję, że nie zawracałem ci głowy i zrozumiałeś, co napisałem.
Jeszcze raz gratuluję, będę uważnie śledzić forum, choć nie sądzę, żebym był bardzo pomocny, ponieważ niewiele wiem o Dragon Ball i można powiedzieć, że dużo wiesz.
Wciąż zbieram materiał, aby usiąść i obejrzeć całą Dragon Ball, Dragon Ball, Z, GT, KAI, Super, Heroes + filmy + Ovas + specjalna telewizja, zanim chciałbym pobrać najlepszą (chociaż definicja nie jest 1080p, akceptuję twoją rekomendację dotyczącą najlepszych wersji, które muszę pobrać, aby mieć dobre wrażenia, to znaczy które wersje, to zajmę się wyszukiwaniem najlepszych napisów z dobrym tłumaczeniem.
Pozdrowienia

Strony: [1]