DBGT #64: Żegnaj, Goku… Do ponownego spotkania

Zapraszamy na już ostatni, 64 odcinek serii Dragon Ball GT z polskimi napisami.

Dragon Ball GT odcinek 64

Wraz z jego publikacją nasza grupa osiągnęła główny cel, dla którego została założona w 2011 roku. W powstawanie napisów zaangażowanych było około trzydziestu osób, z których każda w mniejszy bądź większy sposób dołożyła swoją cegiełkę. Dziękujemy aktywnym i nieaktywnym członkom grupy za ich pracę i wkład.

By przygotować tłumaczenie wszystkich serii oraz filmów kinowych, należało przetłumaczyć ponad 150 tysięcy linijek tekstu. Tyle samo poddać etapowi timingu oraz korekcie. Obejrzenie jednego odcinka zajmuje 25 minut, przygotowanie go do publikacji pochłania natomiast od kilku do kilkunastu godzin. Godziny te poświęciliśmy, by nieodpłatnie podzielić się ze wszystkimi dobrym jakościowo i spójnym tłumaczeniem, z którego jesteśmy niezwykle dumni.

Nasza przygoda z Dragon Ballem mimo zakończenia prac nad głównymi seriami trwa nadal. Wkrótce publikacja odcinka specjalnego GT, czekają nas też premierowe odcinki Super Dragon Ball Heroes oraz Dragon Ball Daima. Dodatkowo w nieokreślonej przyszłości planujemy udostępnić DB oraz DBZ z lepszą jakościowo, broadcastową ścieżką dźwiękową. W planach mamy też poprawki, jeśli chodzi o wychwycone błędy w napisach, jak również publikacje pomniejszych materiałów związanych z DB.

Dragon Ball GT odcinek 64

Tłumaczenie: Yasiek
Korekta: Shounen
Timing: Shounen
QC: Indiger, kinichi
Kodowanie: Shounen
Audio: iKaos

Dziękujemy za lata wsparcia i zachęcamy do zapoznania się z innymi naszymi projektami i wypatrywania nowości, których na pewno nie zabraknie.

13 komentarzy

Odpowiedz


Odcinek
Zamknij